مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور دکتر سیداحمد معتمدی رئیس دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر مسعود صبایی معاون جدید توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برنامه اصلی این معاونت کاهش وابستگی به بودجه های دولتی است.
وی افزود: درحال حاضر که تمامی دستگاه های وابسته به بودجه های دولتی با تنگنا مالی مواجه هستند بنابراین حرکت به سمت کاهش وابستگی به بودجه دولتی باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: برای تحقق این موضوع باید از منابع دانشگاه به خوبی استفاده کنیم.
دکتر فرهاد رحتمی معاون سابق توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این مراسم گفت: در این معاونت به دنبال اجرای قوانین و مقررات برای تسهیل نیازهای افراد و  دانشگاه بودیم.
حجت الاسلام میراحمدی رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز در این مراسم گفت: برگزاری مراسم تقدیر از زحمات همکاران کار بسیار ارزشمندی است که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام می شود.
وی افزود: دکتر رحتمی انضباط مالی و اداری را در دانشگاه توسعه دادند که کار بسیار ارزشمندی بوده است.
حجت الاسلام میراحمدی اظهارداشت: باوجود شرایط اقتصادی فعلی کشور و محدودیت های مالی اما مسئولان دانشگاه صنعتی امیرکبیر تمام تلاش خود را انجام داده اند تا همکاران این دانشگاه با مشکل مواجه نشوند.

 

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: توسعه رشته های مهندسی پس از انقلاب اسلامی در کشور
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در ابتدای انقلاب اسلامی این دانشگاه تنها دارای هزار دانشجو بود اما اکنون هریک از دانشکده های این دانشگاه بیش از هزار دانشجو دارد که این امرنشان دهنده توسعه رشته های تخصصی مهندسی در کشور است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر سید احمد معتمدی در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در معاونت توسعه و مدیریت دانشگاه فعالیت هایی بسیار خوبی انجام شده است.
وی افزود: در این معاونت در حوزه امور اداری و امور مالی فعالیت های خوبی صورت گرفته و در حوزه امور مالی نیز نظم خوبی انجام شده است.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: در دانشگاه باید حوزه حسابداری تعهدی صورت می گرفت که این امر نیز محقق شد.
دکتر معتمدی عنوان کرد: باوجود آنکه در حوزه بودجه عمرانی با تنگناهای زیادی مواجه بودیم اما در این زمینه نیز کارهای خوبی انجام شده است.
وی افزود: سال گذشته توانستیم بودجه دانشگاه را کامل دریافت کنیم اما در سال جاری از بودجه عقب هستیم که قول هایی دادهشده است که بودجه عقب افتاده جبران شود.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید کرد: از تلاش های دکتر رحمتی در معاونت توسعه و مدیریت منابع تشکر و برای دکتر صبایی که مسئولیت این معاونت را پذیرفته اند نیزآرزوی موفقیت می کنیم .
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Related posts