۲۴ مهر ۱۴۰۰

چاپ نخست کتاب “ارائه انواع سیستم های نوین و بهسازی در پل سازی” در انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر‌

چاپ نخست کتاب “ارائه انواع سیستم های نوین و بهسازی در پل سازی” در انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر‌

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، کتاب “ارائه انواع  سیستم های نوین و بهسازی در پل سازی” تألیف مهندس محسن هدایتی فر، توسط انتشارات جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر به چاپ رسید.
در پیشگفتار این کتاب آمده است:
“دانش تخصصی و تجربیات به دست آمده در پروژه ­ها، نقش بسیار مهم و کلیدی در انجام کارها و فعالیت ­ها در سازمان های مجری پروژه­ های عمرانی دارد، از این رو توجه به این سرمایه ­های با ارزش در سازمان ­های مذکور بسیار ضرورت دارد. در موارد بسیاری مشاهده شده است که دانش و تجربه­ های سازمان ­ها در فعالیت­ ها، نادیده گرفته شده است و در کارهای مشابه و تکراری به شیوه آزمون و خطا منابع قابل توجهی از سرمایه­ های ملی را از دست داده اند. بنابراین، ثبت مستمر دانش فنی و تجربیات کسب شده سازمان در پروژه­ ها و حفظ و استفاده مطلوب از آن­ ها در پروژه های بعدی از اهمیت بالایی برخوردار است و پرداختن به این امر را می­توان به عنوان راه ­حلی برای بر طرف نمودن بخش قابل توجهی از مشکلات موجود در پروژه ­های عمرانی کشور مطرح کرد. با مدیریت دانش می توان از دوباره کاری ها جلوگیری کرد و فرآیند اجرای پروژه ها را بهبود بخشید و زمان و هزینه اجرای پروژه ها را کاهش داد. در همین راستا، با توجه به فعالیت گسترده و رو به افزایش شرکت جنرال مکانیک در پروژه­ های مختلف و متنوع مهندسی، پیاده سازی سیستم ثبت و به کارگیری دانش فنی و تجربیات ارزشمند پروژه های این شرکت امری بسیار ضروری است. کتاب ارائه انواع سیستم های نوین و بهسازی در پل سازی، از تولیدات مدیریت دانش شرکت جنرال مکانیک است که در برگیرنده مطالبی درباره معرفی انواع روش های بهسازی و نوین در پل سازی و… می باشد و با استفاده از برخی منابع روز دنیا (داخلی و خارجی)، تکمیل و غنی شده است.”
شایان ذکر است این کتاب در دوازده  فصل، ۲۸۰ صفحه و به قیمت ۴۹۰.۰۰۰ ریال به بازار کتاب عرضه شده است.
علاقمندان می ­توانند کتاب مذکور را از طریق فروشگاه و نمایشگاه دائمی انتشارات جهاددانشگاهی امیرکبیر واقع در خیابان حافظ جنب درب اصلی دانشگاه و یا فروشگاه اینترنتی انتشارات به آدرسjdamirkabir.ac.ir/shop ؛ خریداری نمایند.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

مطالب مرتبط