نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کرد

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کرد
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران با هدف بررسی راهکارهای همکاری مشترک در حوزه سلامت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، کریستف هملمن نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران به دعوت پژوهشکده فناوری سلامت دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امکانات، ساختار و فناوری های حوزه سلامت این دانشگاه در راستای بررسی راهکارهای همکاری مشترک بازدید کرد.
در این بازدید دکتر حسین حسینی تودشکی معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر رازفر مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه، دکتر گلرو مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه و دکتر حمید کشوری سرپرست پژوهشکده فناوری سلامت دانشگاه حضور داشتند.
کریستف هلمن نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران در این بازدید از برج نوآوری و فناوری دانشگاه و همچنین مرکز تحقیقات مشترک سامسونگ و شرکت طبا زیست پلیمر نیز بازدید کرد.
سامانه پزیکاتو، خدمات هوشمند سلامت نیز که توسط پژوهشکده فناوری سلامت دانشگاه صنعتی امیرکبیر طراحی و تولید شده است نیز مورد بازدید و استقبال دکتر هاملمن قرار گرفت.
وی ضمن ابراز خرسندی و تقدیر از فعالیت های دانشگاه در حوزه سلامت افزود: با توجه به پتانسیل ها و دستاوردهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هماهنگی وزارت بهداشت آماده همکاری و اجرای برنامه مشترک با دانشگاه است.
دکتر هاملمن با حضور در جمع نخبگان و نوآوران دانشگاه صنعتی امیرکبیر در برج فناوری دانشگاه ابراز امیدواری کرد که بتواند دستاوردهای این دانشگاه در حوزه سلامت را برای عموم مردم جهان ارائه کند
در این بازدید نماینده سازمان بهداشت جهانی همچنین از نزدیک با فعالیت تیم‌ها و استارت‌آپ‌های حوزه سلامت مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر آشنا شد.
وی مرکز فناوری سامسونگ-امیرکبیر را به عنوان نهادی مفید یاد کرد که کمک می‌کند افراد گوناگون با دیدگاه‌های متفاوت کنار هم قرار گیرند و ضمن پرورش‌ ایده‌ها و استعدادهای خود، قدم‌های بزرگی بردارند.
نماینده سازمان بهداشت جهانی در مورد برنامه‌های این سازمان برای حمایت از استارت‌‌آپ‌ها گفت: رویکرد کلی ما در سازمان بهداشت جهانی، حمایت از استارت‌آپ‌هایی است که بتوانند خدمات این سازمان را به محصولات قابل عرضه در بازار تبدیل کنند تا از این طریق دسترسی به این خدمات و کیفیت عرضه آنها افزایش پیدا کند
دکتر هاملمن اظهار داشت: ساختار سازمان بهداشت جهانی به نحوی است که به ما امکان سرمایه‌گذاری مالی در یک استارت‌آپ را نمی‌دهد اما می‌توانیم مشاوره‌های گسترده‌ای به استارت‌آپ‌ها دهیم تا استارت آپها بتوانند راحت‌تر ایده‌ها و خدمات خود را به شکل محصول نهایی عرضه کنند.
وی همچنین با مشاهده گستردگی دستاوردهای دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حوزه فناوری سلامت و مهندسی پزشکی، خواستار بازدیدی دوباره از این دانشگاه شد.

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Related posts