نتایج مسابقه “مهارت ICT اعلام شد

نتایج مسابقه “مهارت ICT اعلام شد
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نتایج مسابقه “مهارت ICT ، ایران ۲۰۱۷” که در آبان ماه جاری که از سوی شرکت هوآوی و با همکاری اداره انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شده بود، اعلام شد. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر : شرکت هوآوی به منظور تبلیغ گواهینامه فناوری ICT ، رشد استعدادهای صنعت ICT و ایجاد اکوسیستمی قوی اقدام به برگزاری مسابقه “مهارت ICT ، ایران ۲۰۱۷” کرد.
برای این منظور در ۱۶ مهر ماه جاری این شرکت با همکاری اداره انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدام به برگزاری همایشی در زمینه معرفی مسابقه “مهارت ICT ، ایران ۲۰۱۷” در دانشگاه صنعتی امیرکبیر کرد. در این همایش که با حضور ۱۵۰ شرکت کننده برگزار شد، دیلی مولاتی مدیر روابط عمومی دفتر ایران شرکت هواوی، شیاومینگ مدیر کل آموزش ایران و شیزاو وی مدیر کل Device حضور داشتند.
این همایش علاوه بر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در ۵ دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه تبریز، دانشگاه یزد، دانشگاه صنعتی شیراز نیز برگزار شد.
مسابقه مهارت ICT در دو سطح مقدماتی و ملی برگزار شد. برای کلیه افرادی که در آزمون‌ مرحله‏ ملی شرکت کنند امکان کار آموزی در شرکت هوآوی وجود دارد، ضمنا ۱۸ نفر برتر برای گذراندن دوره آمادگی سفر یک هفته‌ای به کشور چین خواهند داشت.
در آزمون‌های مقدماتی این مسابقه که در روز ۱۰ آبان ۹۶ به صورت آنلاین برگزار شد، ۲۰۱۷ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۳۰۲ نفر از آنها در مرحله مقدماتی شرکت کردند.
از این تعداد ۴۰ نفر به عنوان نفرات برتر انتخاب شدند و پس از گذراندن دوره آمادگی در آزمون مرحله ملی شرکت کردند.
نتایج این مسابقه در طی مراسمی که در روز ۲۲ آذرماه جاری با حضور نمایندگان شرکت هوآوی، سفیر چین، دانشجویان و نمایندگان دانشگاه‏هایی که در این مسابقه با شرکت هواوی همکاری کرده بودند در هتل پارسیان انقلاب برگزار شده بود، اعلام شد.
در این مراسم تمامی دانشجویان شرکت کننده در مرحله ملی تقدیر شدند ضمن آنکه به رتبه‌های برتر و آکادمی‌های برتر نیز جوایز و لوح تقدیر از طرف شرکت هوآوی تعلق گرفت.
منصور ناصری با رتبه‏ ۳ و سعید احمدی با رتبه ۱۷ از دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به کسب جایزه نخست و سوم این دوره از مسابقات شدند.
علاوه بر آن دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه یزد نیز به طور مشترک موفق به کسب عنوان آکادمی برتر در حوزه آموزش شدند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Related posts