۰۶ بهمن ۱۴۰۰

انتشار کتاب ” تحلیل پایداری شیروانی ها “

انتشار کتاب ” تحلیل پایداری شیروانی ها “

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

یه گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر، کتاب ” تحلیل پایداری شیروانی-ها ” به تالیف دکتر مهدی امینی عضو هیئت علمی دانشکده فنی دانشگاه تهران و مهندس رضا نصیرزاده توسط انتشارات جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر منتشر شد.
در مقدمه این کتاب آمده است: ” کتاب تحلیل پایداری شیروانی ها ” اساساً برای تدریس در دوره کارشناسی مهندسی معدن، عمران و زمین-شناسی تدوین شده است. بنابراین تمام اصول پایه ای و کاربردی در زمینه ارزیابی شیروانی ها به صورت گام به گام در آن مشاهده می شوند. از طرف دیگر، مؤلفین سعی کرده اند استقلال اغلب فصل ها را طوری حفظ کنند که طراحان و مهندسین مشاور بتوانند با توجه به نیاز پروژه های مختلف از هر یک از فصل های آن به صورت مجزا نیز بهره برداری نمایند. در این راستا تجربه ۱۵ ساله ی مؤلف اول در زمینه تحلیل پایداری و پایدارسازی شیروانی های مختلف در پروژه های معدنی و عمرانی به مؤلفین کمک کرده است تا کاربردی ترین و مهمترین مطالب را در این زمینه در کتاب فوق گردآوری نمایند. از این رو، مطالعه این کتاب برای دانشجویان، مدرسین و مهندسین مشاور بسیار مفید خواهد بود. ”
شایان ذکر است این کتاب در ده فصل،۳۵۲صفحه و در تیراژ ۵۰۰نسخه و به قیمت ۲۲۰۰۰۰ ریال به بازار کتاب عرضه شده است.
علاقمندان میتوانند کتاب مذکور را از طریق فروشگاه و نمایشگاه دائمی انتشارات جهاددانشگاهی امیرکبیر واقع در خیابان حافظ جنب درب اصلی دانشگاه و یا فروشگاه اینترنتی انتشارات به آدرس jdamirkabir.ac.ir/shop ؛ خریداری نمایند.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

مطالب مرتبط